Real Madrid je premagal Bayern z 2:1 in se uvrstil v finale Lige prvakov

التعليقات · 71 الآراء

Nogometni dresi za otroke V fokusni tekmi polfinala UEFA Lige prvakov v sezoni 2023/24 je Real Madrid doma premagal Bayern München z 2:1 in se uspešno uvrstil v finale. Igra je bila navdušujoča, oba igralca pa sta pokazala visoko stopnjo tekmovalnosti.
Na začetku tekme sta obe strani začeli hudo tekmo. Real Madrid je vedno znova ogrožal z natančnimi podajami, medtem ko se je Bayern zanašal na trdno obrambo in hitre protinapade, da bi se spopadel z nasprotnikom. Čeprav si je Real Madrid v prvem polčasu ustvaril veliko priložnosti za strel, jim nikakor ni uspelo premagati izida.
V drugem polčasu je Bayern povedel. Poceni otroški Nogometni dresi kompleti V 68. minuti je strel Alphonsa Daviesa prodrl do vrat Real Madrida in Bayern povedel. Real Madrid pa se ni pustil malodušja in je še naprej krepil napad ter iskal priložnosti za izenačenje. V 88. minuti se je trud madridskega Reala končno obrestoval. Viniciusov nenaden hladen strel je poskrbel za strel Bayernovega vratarja Neuerja, Joselu pa je strel premeteno zadel v mrežo in rezultat izenačil. Ta zadetek je močno dvignil moralo Real Madrida in tudi utrl pot za kasnejši preobrat. V sodnikovem dodatku je Real Madrid izkoristil podajo iz kota in znova zadel. Podaja Rudigerja je natančno našla Joseluja, ki je žogo obkrožil po sredini in zadel ter tako Realu pomagal do šokantnega preobrata. https://www.nogometnidresiotroke.com/Čeprav se je Bayern v zadnjem trenutku trudil priti do izenačujoče priložnosti, ni zmanjkalo časa in se je moral na koncu sprijazniti s porazom.
Po tej akciji je Real Madrid uspešno napredoval v finale Lige prvakov in se bo za naslov prvaka v tej sezoni pomeril z drugo ekipo Bundeslige, Dortmundom. Ta polfinale ni le pokazal vztrajnosti in moči Real Madrida, temveč je navijačem prinesel tudi vizualno poslastico.